TITLE

Na biku dostaneš křídla a svět kolem se míhá jen díky tvé síle. Kolekce cyklooblečení BIKESPORT od NORTHFINDER® je přesně o tom.
Kraťasy ve tvém stylu s přiléhavým nebo volným cyklodresem. Do baťohu přibal vestu a ultra-lehkou nepromokavou bundu. Kolekce BIKESPORT je ušita z osvědčených funkčních materiálů tak, aby bylo zajištěno maximální odvětrání a rychlé schnutí. Oblečení kopíruje každý pohyb, ploché švy brání oděru, reflexní prvky zvyšují bezpečnost a zipy YKK® jsou u nás standardem.
NORTHFINDER® - špičkové materiály a moderní design.

Pouze zboží z e-shopu Vynulovat filtr

Jaro/Léto 2017 / Kolekce Bikesport

Technologie použité v kolekci

Nepromokavost

Nepromokavost je technologie, která zajišťuje, aby dešťové kapky nepronikali materiálem. Dosahuje se použitím vysoce funkčních textilií. Základem je vodoodpudivá úprava DWR na povrchu splu s polyuretanovou laminací nebo zátěrem na spodní straně. Hodnota nepromokavosti se udává ve formě WP: vodní sloupec v jednotkách mm. Podle normy ISO se označuje materiál jako nepromokavý pokud dosáhne vodní sloupec 1300 mm. Kombinací více způsobů se zhodnocuje funkčnost jednotliých textilií. Materiály s touto technologie jsou vhodné do vlhkého prostředí a určené pro sporty v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Podlepení švů

Podlepení všech švů je součástí nepromokavosti a poskytuje garanci, že spoje materiálů nepropustí vodu. Podlepení kritických míst, například, ramen nebo zad, se používá u modelů, určených pro méně náročné podmínky. Technologicky jde o aplikaci speciálních pásek za pomoci tlaku a tepla. Podlepené šití se využívá pro sporty v nepříznivých povětrnostních podmínkách, na lyžování a při turistice.

Čístá bavlna

Pure cotton je označení pro čistou bavlnu, která je zpracovávána najmodernejšími technologiemi a využívá se hlavně při tvorbě pletenin. Benefity materiálu jsou ve vysoké prodyšnosti, jemnosti, savosti a komfortu při nošení. Recyklace je jednou z hlavních předností bavlny. Je určen pro každodenní nošení.