TITLE

Chce to rovnováhu a stále nové cíle. Nikdy to nekončí, nové triky a výzvy. FREESTYLE navrhujeme a šijeme, protože píše originální příběhy a vždy zůstává sám sebou. Je to oblečení na každý den pro ty, kterým chutná volný styl, příjemné materiály s praktickými detaily a neotřelým designem.
NORTHFINDER® - špičkové materiály a moderní design.

Pouze zboží z e-shopu Vynulovat filtr

Jaro/Léto 2017 / Kolekce Freestyle

Technologie použité v kolekci

Čístá bavlna

Pure cotton je označení pro čistou bavlnu, která je zpracovávána najmodernejšími technologiemi a využívá se hlavně při tvorbě pletenin. Benefity materiálu jsou ve vysoké prodyšnosti, jemnosti, savosti a komfortu při nošení. Recyklace je jednou z hlavních předností bavlny. Je určen pro každodenní nošení.

Podlepení švů

Podlepení všech švů je součástí nepromokavosti a poskytuje garanci, že spoje materiálů nepropustí vodu. Podlepení kritických míst, například, ramen nebo zad, se používá u modelů, určených pro méně náročné podmínky. Technologicky jde o aplikaci speciálních pásek za pomoci tlaku a tepla. Podlepené šití se využívá pro sporty v nepříznivých povětrnostních podmínkách, na lyžování a při turistice.

Předtvarované části

Předtvarované části se vztahují na místech, které jsou extrémně namáhané. Na zlepšení komfortu nošení se využívají technické střihy, eliminující odpor textilie při náročných pohybových aktivitách. Mohou být použity technické textilie, aby se zvýšila trvanlivost produktu. Využití je mnohostranné, outdoorové aktivity, lyžování a turistika.