TITLE

Chce to rovnováhu a stále nové cíle. Nikdy to nekončí, nové triky a výzvy. FREESTYLE navrhujeme a šijeme, protože píše originální příběhy a vždy zůstává sám sebou. Je to oblečení na každý den pro ty, kterým chutná volný styl, příjemné materiály s praktickými detaily a neotřelým designem.
NORTHFINDER® - špičkové materiály a moderní design.

Pouze zboží z e-shopu Vynulovat filtr

Jaro/Léto 2017 / Kolekce freestyle

Technologie použité v kolekci

Podlepení švů

Podlepení všech švů je součástí nepromokavosti a poskytuje garanci, že spoje materiálů nepropustí vodu. Podlepení kritických míst, například, ramen nebo zad, se používá u modelů, určených pro méně náročné podmínky. Technologicky jde o aplikaci speciálních pásek za pomoci tlaku a tepla. Podlepené šití se využívá pro sporty v nepříznivých povětrnostních podmínkách, na lyžování a při turistice.

Předtvarované části

Předtvarované části se vztahují na místech, které jsou extrémně namáhané. Na zlepšení komfortu nošení se využívají technické střihy, eliminující odpor textilie při náročných pohybových aktivitách. Mohou být použity technické textilie, aby se zvýšila trvanlivost produktu. Využití je mnohostranné, outdoorové aktivity, lyžování a turistika.

Posíleny části oděvů

Aplikuje se na místa, kde se předpokládá zvýšená míra oděru nebo poškození. Zpevnění se dosahuje použitím technických textilií jako je Cordura® nebo Kevlar®, aby se zvýšila trvanlivost produktu. Použité materiály zvyšují hodnotu a neomezují funkční vlastnosti. Nejčastější využití je při horolezectví, skialpinismu a při lyžování.