TITLE

Novinky

Připraveni na příští zimu?

Éra lyží nekončí! 

Naopak dostává nový prostor mimo svahy. Turistika na lyžích nebo ski touring spolu se skialpinismem - to je jasný trend následujících zim. Stále více lidí vyhledává relax na toulkách zasněženou krajinou, stranou od přeplněných lyžařských středisek. A tomu se přizpůsobuje i poptávka po funkčním a lehkém oblečení a vybavení.

 

 

Revoluce probíhá ve střední, izolační vrstvě oblečení, kde zažívá velký boom lehká syntetická izolace na úkor tradičního fleecu. Za "trendsettera" je považován výrobce izolačních materiálů PromaLoft®, který nechybí ani v naší nabídce.

 

 

 

 

Sportovní trendy s sebou přináší zákonitě i zvýšené požadavky na funkční materiály. Velkým highlightem je superprodyšný materiál POLARTEC® Alpha direct, který bez nadsázky dýchá přímo na těle. Verze NORTHFINDER pro příští zimu.

 

 

 

 

Už to není science-fiction 

Pokud jste dosud nezkusili vyhřívané ponožky na baterii, určitě zkuste bundu s aktivní izolací. Bunda nejenže brání úniku tepla, ale dokáže dle potřeby svého majitele teplotu generovat. Čistý požitek zejména pro lyžaře, kteří stráví mnoho času na lanovkách nebo vlecích.

Supertechnologie, které byly donedávna dostupné pouze pro úzkou skupinu nadšenců, se stávají masovými. Naučte se nové slovo "kustomizace", protože to je nová digitální budoucnost. Navrhněte si vlastní design tenisek. Nebo stiskněte jednoduše "PRINT" a zítra běháte v teniskách s individualizovanou podrážkou. A zařadíte se do aktuálního hight-tech proudu.

Design funguje a barvy jako zážitek 

Designéři vsadili na jednoduchost, nadčasový look při neustále se zvyšující funkcionalitě oblečení.

Na modelech bund a kalhot se projevuje spíše přísná jednobarevnost, kterou návrháři čerpají z rozsáhlé palety zemitých a pastelových barev. Od zářivé limetky přes zemitou hnědou, tmavé tóny bordó, šedomodré odstíny až po oranžovočervenou. Nově se objevily odstíny žluté jako jantarová a hořčicová. Rozhodně zaujme oblečení ve škále odstínů světle růžové - starorůžové. K favoritům patří především oblečení barevně inspirované přírodou, a to v tmavých odstínech zelené, hnědé a šedé, kterému se dostane širokého využití napříč všemi zimními sporty.

Je to návrat celopotisku? Pokud ano, je jeho reprezentantem jednoznačně vzor kamufláže. Objeví se v různých formách, pronikne do všech vrstev oblečení, především však do outfitů inspirovaných městem.