TITLE

Novinky

Připraveni na příští zimu?

Jak bude vypadat sportovní průmysl v digitální době? Ovlivní městský look design sportovního oblečení? Které materiály mají budoucnost? Co se bude nosit příští zimu? Které barvy a technologie budou in? Na to všechno přinesla odpovědi výstava ISPO 2018 v Mnichově, která před několika dny skončila. Nové trendy, inovace, špičkové technologie a sportovní design si přišlo prohlédnout 84000 návštěvníků z více než 120 zemí.

První bunda NORTHFINDER z materiálu PrimaLoft®

Reprezentace českých skokanů na lyžích bude i v sezóně 2017/2018 nosit vrchní oblečení od NORTHFINDER. Novinkou v oblečení A týmu mužů je nová zateplená bunda z materiálu PrimaLoft®.

Trendy v izolační vrstvě

Vynikající poměr hmotnosti, tepelné ochrany, prodyšnosti a odolnosti postavil tzv. izolační bundy do středu zájmu sportovců a nadšenců do zimních aktivit.

V čem létají čeští skokani?

I v sezoně 2017 - 2018 budou reprezentanti České Republiky ve skocích na lyžích nosit oblečení značky NORTHFINDER®.

Spotřebitelská akce - STÍRACÍ KUPON NORTHFINDER

Kup od pondělí, 6.11. 2017 ve vybraných prodejnách v ČR cokoliv od NORTHFINDER a získáš okamžitou slevu ve výši 5, 10 nebo 25%, nebo sportovní náramkové hodinky SIGMA.

Nová kolekce - Podzim / Zima 2017/18

Čerstvá zimní kolekce NORTHFINDER přináší moderní designové prvky. Tenčí, lehčí a výkonnější materiály s moderními technologiemi. Kolekci dominují módní zemité a pastelové barvy na bázi tónů v tónech, které se vzájemně dobře kombinují.

Soutežní podmínky Naložená bunda NORTHFINDER

Organizátorem soutěže je obchodní společnost NORTHFINDER s.r.o.,

BUNDA NORTHKIT - PŘED POUŽITÍM ROZBAL

NORTHKIT - nejkomplexnější nouzová bunda do každého počasí od NORTHFINDER.

PROJEKT ZELENÉ KOPCE

Vnímáme přírodu jako místo, kam lidé chodí za odpočinkem a zážitky. Mrzí nás, že někteří po sobě zanechávají odpadky. Kazí tak zážitek těm, kteří přijdou po nich.

Statut soutěže „Soutěž o 2 závodní dresy - Jasna Adrenalin 2017”

Společnost NORTHFINDER, a.s. vyhlašuje soutěž "Soutěž o 2 závodní dresy - Jasná Adrenalin 2017" podle uvedených pravidel v tomto statutu.

PERFORMANCE na Expedici Manaslu 2016

Dne 26. října 2016 vystoupili Titus Craciun a Vasile Cipcigan na 8163 m vysoký vrchol osmé nejvyšší hory světa - Manaslu. V rámci expedice testovali oblečení ze série PERFORMANCE od NORTHFINDER®.

Nová kolekce - Podzim / Zima 2016/17

Nová kolekce od NORTHFINDER je IN. Jednoduchá a designově střídmá, ale živá.

Běžecký ráj - Olympus Marathon 2016

Věříme, že k tomu, aby běžec dosáhl až k nebi si musí sáhnout na dno svých sil. NORTHFINDER® našel takovou mýtickou výzvu v řeckém pohoří Olymp.

 
 

Nová kolekce jaro - léto 2016

 
...abyste si dosyta užili všechny emoce z pohybu.

Světový pohár v Jasnej v oblečení NORTHFINDER

Po 30 letech se na slovenské svahy vrací Světový pohár v lyžování. NORTHFINDER® bude jako partner Organizačního výboru Světového šampionátu 5. - 6. 3. 2016 v Jasné přitom.

Čeští skokani na lyžích nosí NORTHFINDER

S potěšením vám oznamujeme, že značka NORTHFINDER se stala oficiálním dodavatelem oblečení České reprezentace skokanů na lyžích pro sezonu 2015-2016.
Potvrzujeme tím zvýšený zájem, podporu a prezentaci na českém trhu sportovního oblečení.