TITLE

Novinky

Jak se jmenuje největší a nejhlubší pleso v Ttatrách

Veľké Hincovo pleso je největším a nejhlubším jezerem ve slovenské části Vysokých Tater. Nachází se v horní části Mengusovské doliny, někdy nazývané i Hincova dolina. Délka plesa je okolo 740 metrů, šířka 370 metrů a hloubka je až 54 metrů. Jeho povrch je ¾ roku pokrytý ledem.

Maďarská pusta

Maďarská pusta je rozlehlá stepní krajina o 82 000 ha. Najdete ji na východě a jihovýchodě Maďarska. Na první pohled se toto místo může zdát turisticky naprosto neatraktivní a nudné, ale my vám ukážeme unikátní přírodní krásy, jiný způsob života a tradice, které se zde dodržují od pradávna. 

Jak se obléct na kolo

Jak se obléct na kolo je nejčastější otázka všech cyklistů. Pokud se totiž neobléknete správně, celá jízda se vám může pořádně znepříjemnit. Ptáte se, jaké jsou zásady správného výběru oblečení na kolo? Jak správně vrstvit oblečení a jak se tyto zásady mění v průběhu ročních období? Pak je tenhle článek přesně pro vás.

10 nejméně zalidněných regionů světa

Plocha naší planety je 149 milionů km2, na které žije něco přes 7 miliard lidí - což představuje hustotu obyvatelstva 48 lidí na km2. Geografické rozdělení není rovnoměrné, třeba v New Yorku je průměrná hustota přes 10 tis. lidí na km2. Existují však regiony, ve kterých je hustota osídlení velmi nízká. V těchto regionech můžete často najít panenskou přírodu. 

 

Trekingové hole - na co si dát pozor při jejich výběru

Trekingové hole pomáhají zdolávat terén, udržovat rovnováhu, zvyšovat bezpečnost i komfort při chůzi a snižovat zátěž kolenních kloubů až o 30 %. Zajišťují optimální rozložení hmotnosti a zapojují horní část těla do pohybu. Nejsou ale hole jako hole. Jaké druhy trekingových holí můžete pořídit a na co si dát při výběru pozor?

Slovenský ráj: žebříky a jiné zajímavosti

Národní park Slovenský ráj je místo s nejvyšším výskytem jeskyní na Slovensku: úctyhodných 1,8 jeskyně/km². Dodnes jich tady bylo objevených na 400 . Za pozornost rozhodně stojí i rokliny - výskyt roklin je ve Slovenském ráji  totiž nejvyšší v celých Karpatech - a to 4,4 rokl./10 km². Jaké další zajímavosti se skrývají v útrobách Slovenského ráje?

 

Podmínky spotřebitelské akce - STÍRACÍ KUPON Květen 2018

Spotřebitelská akce trvá od 01. 05. 2018.

Připraveni na příští zimu?

Jak bude vypadat sportovní průmysl v digitální době? Ovlivní městský look design sportovního oblečení? Které materiály mají budoucnost? Co se bude nosit příští zimu? Které barvy a technologie budou in? Na to všechno přinesla odpovědi výstava ISPO 2018 v Mnichově, která před několika dny skončila. Nové trendy, inovace, špičkové technologie a sportovní design si přišlo prohlédnout 84000 návštěvníků z více než 120 zemí.

Trendy v izolační vrstvě

Vynikající poměr hmotnosti, tepelné ochrany, prodyšnosti a odolnosti postavil tzv. izolační bundy do středu zájmu sportovců a nadšenců do zimních aktivit.

První bunda NORTHFINDER z materiálu PrimaLoft®

Reprezentace českých skokanů na lyžích bude i v sezóně 2017/2018 nosit vrchní oblečení od NORTHFINDER. Novinkou v oblečení A týmu mužů je nová zateplená bunda z materiálu PrimaLoft®.

V čem létají čeští skokani?

I v sezoně 2017 - 2018 budou reprezentanti České Republiky ve skocích na lyžích nosit oblečení značky NORTHFINDER®.

Nová kolekce - Podzim / Zima 2017/18

Čerstvá zimní kolekce NORTHFINDER přináší moderní designové prvky. Tenčí, lehčí a výkonnější materiály s moderními technologiemi. Kolekci dominují módní zemité a pastelové barvy na bázi tónů v tónech, které se vzájemně dobře kombinují.

Soutežní podmínky Naložená bunda NORTHFINDER

Organizátorem soutěže je obchodní společnost NORTHFINDER s.r.o.,

BUNDA NORTHKIT - PŘED POUŽITÍM ROZBAL

NORTHKIT - nejkomplexnější nouzová bunda do každého počasí od NORTHFINDER.

PROJEKT ZELENÉ KOPCE

Vnímáme přírodu jako místo, kam lidé chodí za odpočinkem a zážitky. Mrzí nás, že někteří po sobě zanechávají odpadky. Kazí tak zážitek těm, kteří přijdou po nich.

Statut soutěže „Soutěž o 2 závodní dresy - Jasna Adrenalin 2017”

Společnost NORTHFINDER, a.s. vyhlašuje soutěž "Soutěž o 2 závodní dresy - Jasná Adrenalin 2017" podle uvedených pravidel v tomto statutu.

PERFORMANCE na Expedici Manaslu 2016

Dne 26. října 2016 vystoupili Titus Craciun a Vasile Cipcigan na 8163 m vysoký vrchol osmé nejvyšší hory světa - Manaslu. V rámci expedice testovali oblečení ze série PERFORMANCE od NORTHFINDER®.

Nová kolekce - Podzim / Zima 2016/17

Nová kolekce od NORTHFINDER je IN. Jednoduchá a designově střídmá, ale živá.

Běžecký ráj - Olympus Marathon 2016

Věříme, že k tomu, aby běžec dosáhl až k nebi si musí sáhnout na dno svých sil. NORTHFINDER® našel takovou mýtickou výzvu v řeckém pohoří Olymp.

 
 

Nová kolekce jaro - léto 2016

 
...abyste si dosyta užili všechny emoce z pohybu.

Světový pohár v Jasnej v oblečení NORTHFINDER

Po 30 letech se na slovenské svahy vrací Světový pohár v lyžování. NORTHFINDER® bude jako partner Organizačního výboru Světového šampionátu 5. - 6. 3. 2016 v Jasné přitom.

Čeští skokani na lyžích nosí NORTHFINDER

S potěšením vám oznamujeme, že značka NORTHFINDER se stala oficiálním dodavatelem oblečení České reprezentace skokanů na lyžích pro sezonu 2015-2016.
Potvrzujeme tím zvýšený zájem, podporu a prezentaci na českém trhu sportovního oblečení.