TITLE

Novinky

Světový pohár v Jasnej v oblečení NORTHFINDER

Po 30 letech se na slovenské svahy vrací Světový pohár v lyžování. NORTHFINDER® bude jako partner Organizačního výboru Světového šampionátu 5. - 6. 3. 2016 v Jasné přitom.

Úspěšnou se ukázala již spolupráce při organizování Mistrovství světa juniorů v alpských disiplínach v roce 2014, která byla generálkou před přidělením Světového poháru. Právě zde dokonale zazářilo naše žluto-modré oblečení.

Také i proto jsme exkluzivně pro ALPINE SKI WORLD CUP v Jasné vytvořili limitovanou sérii lyžařského oblečení  TATRA MOUNTAINS, kterou budou nosit především členové Organizačního výboru závodů.
 
Atraktivní design vznikl ve slovenském návrhářském studiu. "Celou sérii jsme navrhovali jako moderní, vysoce funkční lyžařský oděv v minimalistickém designu s jasným odkazem prosřednictvím barevné kombinace modré a červené.", řekl David Švorc, hlavní designér značky. Lyžařské oblečení TATRA MOUNTAINS tvoří 3-vrstvý softshell s podlepenými švy a nepromokavými zipy značky YKK®. Kromě funkčního microfleecu jsme použili pro střední vrstvu supermoderní Polartec® ALPHA®, vyvinutý pro speciální jednotky. Oblečení s izolační vrstvou Polartec® ALPHA® aktivně reguluje tělesnou teplotu a eliminuje potřebu dalších vrstev oblečení nebo jejich výměny.

S hrdostí můžeme říci, že TATRA MOUNTAINS představuje po všech stránkách to nejlepší oblečení pro aktivní lyžaře od značky NORTHFINDER®.

Doufáme, že i díky nám se závody v Jasné zařadí pravidelně do kalendáře Světového poháru.

Lyžařské oblečení z limitované série TATRA MOUNTAINS najdete, například, v prodejnách Exisport.

20 let NORTHFINDER® - špičkové materiály ve střední vrstvě a moderní design
NORTHFINDER® - lyžování a outdoor